| 1992 a întrebat:

Cine poate sa-mi traduca macar despre ce e vorba aici? :d http://www.youtube.com/watch?v=gJ1l_cVCSlE&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| CarinaVonPhetamine a răspuns:

Vorbeste despre Shakira, Cum ca ar fi cea mai frumoasa si cu un corp splendid din cantaretele de muzica happy Ne povesteste cum canta, ca au luat interviuri de la ea spunand ca nu tine nici.un fel de regim doar ca iti trebuie potential si ambitie sa poti face ce face si ea. Cam atat am inteles din tot...

Fundaaaa? E butonul ala care scrie. Alege acest raspuns castigator.