| FromRomania a întrebat:

Cine poate sa numere pana la 1 fara sa se opreasca?

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

0,1. Stop! (oprire). 0, 2. Stop! 0, 3. Stop! 0, 4. Stop! 0, 5. Stop! 0, 6. Stop! 0, 7. Stop! 0, 8. Stop! 0, 9. Stop! 1! Ei, vezi ca am reusit?!?happyhappyhappy

| Mădă0611 a răspuns:

Nu pot sad

| LolaLollita a răspuns:

10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1.
Nu ai precizat si in ce sens, crescator sau descrescator laughing

| KristalPop a răspuns:

Eu nu pot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a-2-a data in seara asta, te atentionez sa respecti regulamentul TPU. Posteaza la categoria corespunzatoare. Dragoste si sex nu inseamna nici conversatii, nici amuzament, etc.

| pisicutzamik a răspuns:

Eu! kiss

| Jee354 a răspuns:

Eu nu pot sad. big grin laughing
De..Sunt Roman laughing

| ImiPlacToate a răspuns:

Eu

| oannapg a răspuns:

Huh? :-))