| anca174 a întrebat:

Cine s-a uitat la vocea romaniei? Eu am vazut un fragment mic nu imi mai amintesc daca era reclama sau era emisiunea, dar in acel fragment am vazut un baiat frumos (cred ca era la facultate) ce spunea ca a mers in italia (cred) la parinti si ca acolo a cantat pe strada sa vada reactia oamenilor, daca are voc sau nu. In emisiune el a cantat o melodie in engleza, statea pe jos si avea un carton in mana, nu imi mai amintesc exact ce scria, era ceva de genul "tell me if you see her" si avea o poza cu o fata, vici versurile melodiei nu mi le mai amintesc dar aveau legatura cu ce scria pe carton. Daca cineva a vazut emisiunea si stie cum se numea melodia pe care a cantat-o baiatul va rog spuneti-mi si mie.

1 răspuns:
| elasexygagica a răspuns:

Eu stiam ca fragmente exista doar in texte, nu si in emisiuni...