| Dan a întrebat:

Cine s-a vaccinat pana acum impotriva gripei noi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu m`am vaccinat si nici nu o voi face.

Contine destul mercur (thimerosal) pentru a imi provoca o paralizie sau moarte. Vaccinul oricum este inutil pentru ca este doar pentru una din cele 6 tulpini existente. Acum a si mutat virusu.

3 răspunsuri:
| Sniper a răspuns:

Ce gripa noua?
Stai cuminte ca vaccinurile astea ti'o produc ca dupa aia sa nu o mai ai. O adevarata prostie oh go on

| juniper a răspuns:

Eu...nu. Nici nu o voi face pentru ca, cum a zis si @mayasul contine mercur si nu am de gand sa il fac, poate imi provoaca paralizie sau chiar moartea, Doamne fereste.

| *Baby* a răspuns:

Nimeni!