| simplegirl2 a întrebat:

Cine se mai plictiseste...hai sa vorbim!

63 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Deja vor sa te vaneze mercenarii, numa ganduri sexuale are adolescentimea asta

| simplegirl2 explică (pentru mgtow):

Nu laughing nu ma las eu vânata!

| Aasdfghj a răspuns:

Si eu ma plictisesc.

| RAY a răspuns:

Buna seara, ce te pasioneaza ca sunt curios?

| RAY a răspuns:

Relian, temperatura difera in functie de zona vasculizata de sange

| Drimmero a răspuns:

Despre ce? propune un subiect

| simplegirl2 explică (pentru Drimmero):

Nustiu...Nu-mi vine nimic acum in cap; zi Tu ceva

| Drimmero a răspuns (pentru simplegirl2):

Ma crezi ca nici mie? orice subiect )))

| simplegirl2 explică (pentru Drimmero):

Ray are niste subiecte... Poate be da el idei

| RainmakerX a răspuns:

Ce poate sa faca un "girl" pus la numele de utilizator laughing

| simplegirl2 explică (pentru RainmakerX):

Ce Nu poate?!

| RainmakerX a răspuns (pentru simplegirl2):

Habar n-am laughing Totusi e amuzant ca a raspuns atata lume.

| mentholinks a răspuns:

Platesti?

| simplegirl2 explică (pentru mentholinks):

Depinde de calitatea si valoarea raspunsului

| mentholinks a răspuns (pentru simplegirl2):

Pacat. Tocmai ce mi-am dat drumul la inspiratie. Nu mai e in mine.

| GoldenZenith a răspuns:

Porumbeii au vise erotice? thinking

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Fiind decendenti din reptile nu au, reptilele nu pot visa

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Te pasionează animalele, Ray?

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Ma pasioneaza teoria evolutiei, teoria big bang, fizica cuantica, sexualitatea umana, psihologia, am sute de documentare pe hard pe aceste teme

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Pai spune-mi ceva interesant despre sexualitatea umana

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Ce anum vrei sa afli?

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Nu stiu... spune-mi Un subiect controversat in legatura cu sexualitatea

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Esti minora?

| relian a răspuns (pentru simplegirl2):

Uite ceva despre temperatura corpului uman, poate si animal, dara vorbim despre om. Temperatura corupui este aceiasi peste tot? Uite o intrebarea sa vad ce spui.Sau ce spun si altii.

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Nu..sunt majora :

| Superior a răspuns:

Cati ani ai fata? Ia da-mi mesaj happy

| simplegirl2 explică (pentru Superior):

18 ani.dar tu?

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Multi inainte

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Multumesc! la fe

| deeeaqq a răspuns:

Nu mă plictisesc, da' hai.

| Samariteanul a răspuns:

Tu te plictisesti si eu inca n-am scapat de teze...

| simplegirl2 explică (pentru Samariteanul):

Pai fiecare cu ce are; din fericire eu am scapat de Teze si teste:

| Eduard619 a răspuns:

Haide,da mi mesajlaughing

| Xelon a răspuns:

Vrei sa vorbim despre moda?

| simplegirl2 explică (pentru Xelon):

Hai! ne pasioneZA PE NOI FETELE happy

| simplegirl2 explică (pentru Xelon):

Da...ar fi placut sa vorbim :0

| Xelon a răspuns (pentru simplegirl2):

Mah,la ultima verficare nu eram chiar fata(in caz ca nu ti-ai dat seama) laughing

De exemplu puloverul tau .....nu imi place happy
Culoarea e ok, dar mi se pare ca te imbatraneste, imi aduce oarecum aminte de hainele pe care le purta bunica.

| simplegirl2 explică (pentru Xelon):

Mai laughing eu asa am dedus ca esti fata, doar nu ma gandeam ca vrea un baiat sa vb despre moda laughing

| simplegirl2 explică (pentru Xelon):

Mie imi place puloverul(e culoarea neagra deci te face mai slaba laughing glm) parca am fi la Bravo ai stil!

| simplegirl2 explică (pentru Xelon):

Dar ce tip de imbracaminte iti place la o fata? is curioasa

| Xelon a răspuns (pentru simplegirl2):

Mah,cu negru nu dai gres niciodata,dar nici nu iesi in evidenta prea tare si inainte sa ma contrazici banuiesc ca nu ai scoala de designeri vestimentari facuta la ziwinking
In legatura cu,ce imbracaminte prefer la o fata, sincer...le prefer fara laughing

Nu stiu ce sa zic, depinde de fata si de fizionomia ei, de exemplu mai vezi pe strada cate o grasa in colanti de iti provoaca rau, in principiu imi plac fetele in fusta sau rochie mi se par feminine.

| simplegirl2 explică (pentru Xelon):

MaH Xelon; dar tu ai scoala de designeri vestimentari? si mie imi place sa ma imbrac in rochii si fuste ca e mai specific feminin; dar de unde stii ca in poza nu aveam fusta

| simplegirl2 explică (pentru Xelon):

Oare carui baiat nu i-ar placea fara haine!? laughing

| Xelon a răspuns (pentru simplegirl2):

Tuh,evident ca da,altfel cum crezi ca mi-as permite sa ma leg de puloverul tau de bunicuta laughing
Cu tot cu vasta mea experienta, nu imi pot imagina cu, ce fel de fusta ai fi putut purta puloverul ala, probabil aveai niste pantaloni pe tine happy

Nu stiu carui baiat nu i-ar placea fara haine, daca gasesti unu sa ma anunti si pe mine.

| simplegirl2 explică (pentru Xelon):

laughing ai ghicit...dar ce scoala sau facultate de design ai facut?/

| Xelon a răspuns (pentru simplegirl2):

"Ai ghicit" rolling on the floor)
Ma faci sa rad, nu am "ghicit", am stiut, e diferenta mare laughing

Vrei sa faci si tu de ma intrebi?

| simplegirl2 explică (pentru Xelon):

Haide ma xelon doar eu nu am facut scoala de design vestimentar...cat despre pulover chiar e de bunicuta?: sad
poate imi dai tu niste sfaturi in sensul asta ca sa perfectionez sa fiu mai stilata

| Xelon a răspuns (pentru simplegirl2):

*Xelon,totusi putin respect laughing
Nu stiu ce sa zic, bunica purta pulovare mai "cu viata" decat ala laughing

Sa iti dau sfaturi?
Ma mai gandesc laughing)

| simplegirl2 explică (pentru Xelon):

Bine...arunc bluza aia...i-o dau bunicii melelaughing XELON*

| Xelon a răspuns (pentru simplegirl2):

Nuuuu,nu ii face asta bunicutei tale sad
Bluza aia trebuie sa i-o oferi celui mai mare dusman al tau laughing))

| simplegirl2 explică (pentru Xelon):

Vaiii...lui/ei nu-i dau nimic laughing

| Xelon a răspuns (pentru simplegirl2):

Hai sa iti zic ceva simple, sper ca nu ti-ai schimbat poza si nu o sa arunci un obiect vestimentar care iti place, din cauza a ceea ce a spus un designer vestimentar inchipuit big grin

| simplegirl2 explică (pentru Xelon):

laughingnu ..am schimbat poza ca se vedea putin in ceata... daca vrei sa stii Xelon mie imi place sa port haine cat mai coloratewinking

| simplegirl2 explică (pentru Xelon):

Aha...ai înșelat un utilizator TPU?! ce pedeapsa sa-ti dau?

| Xelon a răspuns (pentru simplegirl2):

Foarte fain ca iti plac hainele colorate, dar ai grija ca daca amesteci prea multe culori o sa arati ca un papagal happy

Ei si tu acum, nu l-as numi chiar "inselat", partea naspa ii ca nu prea imi plac pedepsele sad

| simplegirl2 explică (pentru Xelon):

Fii fără grija, chiar Daca Nu-s stylist stiu Sa asortez hainelelaughing

| Xelon a răspuns (pentru simplegirl2):

Avand in vedere ca majoritatea fetelor nu stiu nici sa mearga pe tocuri, ma cam indoiesc de asta sad

| simplegirl2 explică (pentru Xelon):

Le dam si bărbaților sa vada ca nu-i tocmai usor sa mergi pe toclaughing

| cezar003 a răspuns:

Despre ce? Da-mi o idee tongue

| VictorFenrir a răspuns:

Aici sunt, da-mi un mesaj daca e

| georgyanaaa a răspuns:

Cu toti ne plictisim big grin

| TheLifeIsGood a răspuns:

Eu ma plictisesc...

| Denision a răspuns:

Lasa-mi un Facebook ceva mai bine si putem sa vorbim acolo laughing