| gossipgirl a întrebat:

Cine se uita la C. S. I.-New York de pe aici?(pe AXN)
Si ce parere aveti despre serial?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si eu! Ma uit la CSI-New York si la Minti Criminale...ah...si la All Saints. Imi plac si, macar primele doua sunt seara si le pot vedea mereu. All Saints doar acum, in vacanta.

| Bishop a răspuns:

Kristen se uita!
Este unul din preferatele mele, acum nu am mai vazut de mult, ma uitam mai mult pe PRO Tv, Prima Tv si TVR1 decat pe AXN, dar oricum e super tare, si crimele sunt foarte greu de dezlegat, dar pana la urma ei gasesc solutia si gasesc cadavrul sau chiar victima in viata! Si C. S. I.-New York si C. S. I.-Miami si C. S. I.- Criminalistii, si parca era si C. S. I.-L. A. thinking imi plac.

| cutie a răspuns:

Ma uit cand prindhappye tarelaughingmisto frate super ba! fa!:laughingrolling on the floorsti ca glumesc nu?

| Lary a răspuns:

Eu ma uit si pot spune ca ador flmele cu criminalisti.

| rainbowkid a răspuns:

Ma uit cand apuc. Mi se pare interesant, imi place.

| alexiutza a răspuns:

E foarte fain! ma cheama Alexandra.(alexiuta_1996)id-ul meu