| Happy a întrebat:

Cine se uita la Nora pentru mama? De cine va place? Mie de Alexandra, Veronica si Diana. big grin Nu-mi place de Brandusa, Cristina, Alina.

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Si mie tot de Alexandra, Veronica si Diana imi place, asa ca personalitate, Brandusa pare a fi o fata usoara deci nu-mi place de ea si nici de restul fetelor bine in afara de cele care le-am mentionat la inceput, dintre baieti nu-mi place niciunu iar dintre mame imi place de Mihaela.

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ma uit foarte rar, in ultimul timp nu am avut timp. Si mie imi plac mult Alexandra, Veronica si Diana. Dupa cum spune si. madutzu doamna Mihaela imi place mult si mie. In rest nu evidentiez pe nimeni, ori imi sunt indiferenti ori imi sunt antipatici.

| EUSIATIT a răspuns:

Sincer ma uit dar rar deci nu pot spune care imi place. stiu doar ca BRINDUSA a avut o rel care s a in cheiat dar oricum nu mi place de ea incerc sa privesc mai des sa pot sa mi dau seama ce si cum sunt cuplate fiecare.