| alle529 a întrebat:

Cine se uita la serialul "A ta pentru totdeauna" de pe NationalTV, Vidya o sa aiba un copil cu Sagar?love strucklove strucklove struck ...sau Vidya minteste?sadspuneti-mi va rog! kiss

51 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Cred ca ai aflat deja.
intarti pe forumul http://atapentrutotdeauna.forumstory pentru a descarca seriale indiene si turcesty si deasemena aveti sectiuni cu concursuri, jocuri si multe altele! VA ASTEPTAM! VA PUTETY INREGISTRA!

| viking a răspuns:

laughing Esmeralda o sa se casatoreasca cu Florin Salam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu Amar si Divya o sa aibabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cred ca vor avea love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa aiba un copil vidya cu sagar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit la serialul "a ta pentru totdeauna". imi place fffffffffffffffffff mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu daca ati vrea sa imi dati un site de unde sa iau si eu filmul a ta pentru todeuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa aiba Vidia un copil cu Sagar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camy...
acum in prima parte nu in a doua vor avea un copil :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da va avea un copil vidia si sagar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minte de dragul lui sagar pana se apropie de el mai mult si apoi oso dea pe sindurra de gol tot ce a facut pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan minte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minte vidya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vidia inceraca sal apere pe sagar din asta a mintit in legatura cu copilul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vidya minte ca are copil ca sa-i atraga atentia Sindurei ai inteles acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vidya a mintit ca e insarcinata ca sal salveze pe Sagar de otrava care a pus-o in lapte Sindura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sindura, asa te vreau, sa fii tare esti la fel ca mine. sukara din buzau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mintit pentru a`l proteja de sindura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A incercat sa-l protejeze mintindu-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alle529... ei nu o sa aiba un copil...Vidya a mintit pentru a-l putea tine pe Sagar sub stapanirea sa pentru a nu-i face rau! deShi Sagar nu CreDe ce SpunE Vidya despre Sindura...Cand i Se va demoStra ca este adevarat ce a SpuS Vidya, Sagar va fi Super Socat...deSi a aflat de multe ori dar nu crezutbatting eyelasheswinking big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vidya minte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. vidya a mintit pentru ca a trebuit sa il salveze pe sagar din mainile sindurei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. vidya a mintit pentru ca a trebuit sa il salveze pe sagar din mainile sindurei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In filme poate, da in realitate, nu se stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mintit doar ca sa-l protejezr pe sagar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand se termina serialul A ta pentru totdeauna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vidya moare si sagar la fel... ii omoara sora lu sagarcryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vidya a mintit sal protezeje pe sagar in partea a doua o sa aiba un copil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci: Vidya nu are un copil cu Sagar e minte pentru al proteja, iar cand Sindura afla o da de gol pe Vidya pentru a nu fi demascata de acesta...Sagar o sa o caute pe Vidya si apoi isi unesc fortele contra Sindurei, dar Sindura ii va omora!cryingcryingfara ei nu mai are niciun rost filmu'