| StefanutzDz a întrebat:

Cine stie basme de Petre Ispirescu? Cel care le posteaza primul si cat mai multe primeste fundita! Am uitat sa va spun ca in fata lui vreau linkul unde gasesc rezumatul! Multumesc? Va pup.

3 răspunsuri:
| StefanutzDz explică:

NICU invata sa vorbesti si dupa aia... ma contacteziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

a fost oadata ca niciodata un mos si-o baba care se kk la rine-n barba si-am incalecat pe-o shea si tot asa in barba tawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O chei bos! dar sa stii ca rezolvarea temelor pe site este neregulamentara asa ca o sa ti-o trag rau de tot laughing laughing pupa-ma!