| Katherineeeeee a întrebat:

Cine stie bloguri sau site-uri pe care se organizeaza concursuri si premiile sa fie carti? Imi plac acest gen de competitii! Funda!

Răspuns Câştigător
| daydreamer a răspuns:

Mai, eu am participat la foarte multe cncursuri pe Walking on letters si Bibliophile Mystery. Nici Carti cu Colti ori Altfel de carti nu sunt de ignoratwinking

| Katherineeeeee explică (pentru daydreamer):

Ai castigat vreounul puppy dog eyes?

2 răspunsuri:
| daydreamer a răspuns:

Yep, am castigat vreo 7 carti la concursuri pana acum. Si sunt multe sanse pentru ca sunt si de creatie sunt si cu tragere la sorti.