| DeNyyy a întrebat:

Cine stie cateva instructiuni pentru photo scape? cine imi zice ii

4 răspunsuri:
| Mariella a răspuns:

Instructiuni pentru ce? Adica eu mai folosesc din cand in cand photoscape, da' zi exact la ce nu te descurci, si poate te pot ajuta.

| username_8290 a răspuns:

E ft simplu happy intri in el si alegi din roata aia "page " daca vrei sa lipesti poze.sa faci coleje. editor pentru a edita pozele ( sa scrii pe ele sa le pui .margini efecte.) anigif pentru a face ca un filmulet din poze.

Eu in general folosesc "Editor" scriu pe poze. le fac mai colorate. etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zambesti si fii atragatoare