| Bibwu a întrebat:

Cine stie ce inseamna daca iti visezi fostul iubit in tot felul de ipostaze?

8 răspunsuri:
| Kristtine a răspuns:

Dacă îl visezi înseamnă că tu încă nu l-ai uitat şi încă ţii la elhappy

| MeyBro a răspuns:

Lasa ipostazele, important este ca il visezi.
Raspuns : Faptul ca inca il mai iubesti happy!

| Yell0w a răspuns:

Nu inseamna nimic

| Yell0w a răspuns:

Ca sa te oftici. Uite de cewinking
Vad ca functioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te-ai gandit la el inainte sa adormi si creierul a procesat iar asta e rezultatul. Nu e niciun farmec, lasati prostiile astea. Ganditi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Soareee: nu inteleg de ce mi-ai dat stupid? Da, m-am uitat in voturile date de tine. Acum vad ca ma si votezi abuziv, desi ai dat acelasi raspuns ca mine dar formulat altfel. Bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@soareee mi se rupe mie, intreci limita penibilului daca exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit pe un site ca atunci cand iti visezi fostul iubit creierul incearca sa il uite. Eu imi visam fostul iubit cand eram intr-o relatie noua, ciudata treaba.