| AlexandraGabriellaLova a întrebat:

Cine stie cele mai bune bancuri cu Bula?

Răspuns Câştigător
| SWΔG a răspuns:

Bula merge cu bunica in sat la o ruda.Pe drum Bula gaseste 5 lei, la care spune:
-Bunico, pot sa iau banii?
-Ce-i pe jos, pe jos ramane! zice bunica fudula.
La urmatorul colt Bula gaseste 10 lei.
-Bunico, pot sa iau banii?
-Cei pe jos, pe jos ramane! spuse bunica si mai fudula ca prima oara.
Mersera ei pe o scurtatura prin cimitir, si bunica se impiedica si cade intr-o groapa:
-Bulaaaa! Ridica-ma de jos!
-Cei pe jos, pe jos ramane! Tu ma-i invatat!laughing

2 răspunsuri:
| alexandraplay a răspuns:

Iti dau eu un sfat mai bun decat sa iti pierzi timpul citind bancuri mai bine intra pe youtube:si crie LUZERII DE PE ELECTROLIZEI o sa razi cu pofta sunt 11 episoade pana acum sunt mult mai smecheri ca robotzi sper sa iti placa LUZERII DE PE ELECTROLIZEI

| zapotech a răspuns:

Bula era in copac, iar bicicleta nu era a lui.