| Alexandru_4755 a întrebat:

Cine stie cum fac cont pe Candy longju fundita ma ajutati? happy happy happy happy

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru Alexandru.scrii pe google Candy longju
dai pe prima varianta si dai acolo Register... unde e menu in stanga

| powerpoint12 a răspuns:

Http://www.candylongju.net/? pagina=reg aici e registerul! plz fundita!

| andrey09 a răspuns:

Http://www.candylongju.net/? pagina=reg Aici te poti inregistra e super tare metinu de la 85 in padurea rosie pica oteluri la greu

| JucatorMT2 a răspuns:

De o luna in coace nu se mai poate face cont pe lolipop, dar...a aparut al treilea server.

| ady_8162 a răspuns:

Alexandru scuze nu stiu

| ady_8162 a răspuns:

Stie cineva cum copi candylonjulaughingbig grin?

| dragosrossy a răspuns:

Intrii pe google si scrii candylongju.net

| dragosrossy a răspuns:

Alex da-mi add la id rossy_dragos iti dau eu cont de lvl 100 tongue

| alexciocov a răspuns:

Nu stiu... nici eu scuze :d