| xXPsychO983 a întrebat:

Cine stie cum pot sa imi fac un id de mess nou (nu ca nu as stii dar la "postal code " ce cod postal trebuie sa pun ) funda love struck

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Cauta cod postal pe net, codul din zona ta... le gasesti toate pe google happy

2 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Normal ar fi sa pui codul tau postal, si daca vrei ca altii sa nu vada profilul tau il poti ascunde

| stefanelboy a răspuns:

Fiecare judet are un cod postal...de exemplu eu sunt din jud.Bacau si codul meu postal este 605200