| Kiyy a întrebat:

Cine stie cum schimb tonul de mesaj mobil: LG shine?

4 răspunsuri:
| gabrielgypps a răspuns:

La orice telefon schema este asta. setari, apoi profil apoi personalizare, cauti tema favorita si dai activare. mai poti trimite piesa respectiva prin bluetooth, apoi dai optiuni, setare ca ton de apel.sau sms sau alarma sau ce vrea muschiul inimii tale.

| Kiyy explică:

Pai alarma poti sa o schimbi de acolo cand dai sa setezi. gabriel nu sunt asa de proastawinking. Mai informeaza'te si tu ca nu la toate telefoanele e la fel.

| Kiyy explică:

Am gasit love struck. Pentru cei care nu stiu va spun si voua happy. La profiluri { puteti apasa tasta 7 si va duce direct acolo } -- > Dati "ok" pe profilul general si dati personalizare { tasta 2 } Si gasiti acolo mai multe setari. happy { NU se poate sa alegeti o melodie de pe card... doar din ce va da ei acolo happy. }

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gabriel Macar ai avut LG Shine? sau numa crezi ca ea o scris de proasta? de fapt nici nu cred ca se poate schimba nici Sunetu' de la Sms sau Alarma.