| TeoTEO a întrebat:

Cine stie cum se joaca lady popular? dau fundita! love strucklove struck mersi! :*:*:*

1 răspuns:
| nuamnuvreau a răspuns:

Pe LadyPopular trebuie sa ai grija de ''Domnisoara '' ta.Adica sa o hranesti, sa ii gasesti o slujba, sa faci rost de bani, de un animalut, de un prieten pentru ea etc. Cerintele pentru a avansa iti sunt date la Scopurile Mele. E destul de dragutel jocul dar m-am lasat de el pentru ca daca tu nu intri cateva zile iti moare domnisoara...