| ღDiissyღ a întrebat:

Cine stie cum se pun la numele de la hi5, facebook,(etc...) poate chiar TPU inimioare, stelute, note muzicale si multe altele? Ajutati-ma va rog!
scuze categoria.

3 răspunsuri:
| YoanaYo a răspuns:

Eu cred ca cel mai simplu mod este sa iti scrii numele asa cum vrei tu pe Microsoft Word, aopi dai un "copy" si "paste" si gata big grin

Cel putin eu asa fac big grin happy

| pupypuy a răspuns:

Hold "Alt" apoi de tip 1 - ☺

Hold 'alt', apoi de tip 2 - ☻

Hold 'alt', apoi tip 3 - ♥

Hold 'alt', apoi tastaţi 4 - ♦

Hold "Alt", apoi de tip 5 - ♣

Hold 'alt', apoi tip 6 - ♠

Hold 'alt', apoi tastaţi 7 - •

Hold 'alt', apoi tastaţi 8 - ◘

Hold 'alt', apoi tastaţi 9 - ○

Hold 'alt', apoi tastaţi 10 - ◙

Hold 'alt', apoi tastaţi 11 - ♂

Hold 'alt', apoi tastaţi 12 - ♀

Hold 'alt', apoi tastaţi 13 - ♪

Hold 'alt', apoi tastaţi 14 - ♫

Hold 'alt', apoi tastaţi 15 - ☼

Hold 'alt', apoi tastaţi 16 - ►

Hold 'alt', apoi tastaţi 17 - ◄

Hold 'alt', apoi tastaţi 18 - ↕

Hold 'alt', apoi tastaţi 19 -! (Este un caracter!)

Hold 'alt', apoi tastaţi 20 - ¶

| ionela96 a răspuns:

La facebook nu poti sa pui inimioare, stelute [etc... ]dar daca vrei sa iti schimbi numele dai la " contul meu, setarile contului" si acolo poti sa iti schimbi numele, dar la hi5 intri pe profilul tau dai la "edit my profile / editeaza profilil " si o sa iti apara acolo "first name... " poti sa pui chestiile astea daca iti plac = ღ ° ●๋•; →º●´ღ; ×Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ× ─►٥ﻻ ﻉ√٥ﺎ ٱu; ●๋• ★ღ ღ★●๋• [funda? big grinbig grinbig grin puppy dog eyes ]