| HarMonyy a întrebat:

Cine stie cum as putea sa imi pun la numele de la messenger fel si fel de stelute, inimioare etc? fara sa imi fac alt id!?! Multumesc anticipat:d

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiezi caracterele speciale de aici http://www.poqbum.com/tutorials/customize_text_4.php?lng=ro

| Shatteredx a răspuns:

Te adaugi in lista, dai clic dreapta pe tine, contact details si iti schimbi numele. De acum incolo oricine iti va da add ii va aparea numele pe care ti l-ai pus tu la contact details.
Bafta

| Ideea a răspuns:

Daca te referi la schimbat numele sus unde iti apare numele dupa ce te-ai conectata apesi pe "Contact Detalies" si apoi la First name si la Last Name, nu la middle name, scrii ce nume vrei si cu stelute si asa, ID in sine nu il poti schimba fara a fi nevoie sa faci adresa noua.