| Andreea_1745 a întrebat:

Cine stie cum se pune muzica pe hi5 cu autopornire? mersi mult!

7 răspunsuri:
| Prajitură a răspuns:

Http://sites.google.com/......pentru-hi5
copiezi codul de sub video. si il pui la poza.

| Doddel a răspuns:

intrii pe youtube dai la melodie dai la embed copiezi codu ala mare, unde scrie witdh si height scrii 0 oriunde vezi asta si unde scrie hl=en_us stergi si scrii fs&autoplay=1 apoi copiezi tot si adaugi la despre mine sau interese etc. citeste cu atentie codu ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunà andreea este simplu www.programeyahoodownload.tk important sà ai ràbdare sà vezi toate paginile, sint in jur de 100 fiecare paginà contine in jur de 20 de melodii tu arunci o privire, si melodia care-ti place este destul cu tastul dreapta sà-ti copiezi codul dupà care iti lasi singurà un comment pe pagina ta si vei vedea cà functioneazà!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la www.programeyahoodownload.tk lucrez sa poti cauta sus si sa iti deie direct melodia ce doresti da asta inca e in lucru (eu sunt administratorul) am pe site circa 5000 de melodii pana acum am facut vreo 300 :( da lucrez toata ziua la el:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dolanescu esti cel mai tarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe http://www.hi5.darkhl.com si iti alegi o melodie care iti place copiezi codu la despre mine sau interese sau chiar fotografi si gata e simplu ...succes:-*