| marian0001 a întrebat:

Cine stie daca exista vreun magazin profesional de peruci in Constanta? Va multumesc.

3 răspunsuri:
| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Incearca aici dar nu stiu sigur daca este magazin profesional, stiu ca este magazin de peruci. Jiva boutiQue - str garofitei, constanta nr tel 0766589390, email comenzi@jivaboutique.ro, jivaboutique @yahoo.com www. jivaboutique.ro, program 09-21; 10-19

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am achizitionat de acolo. S-au schimbat putin datele de contact. Este acelasi numar de telefon si sunt din navodari constanta, cel mai bine suni direct sa faci o programare 0766589390. Si au acum un site nou, poti sa te uiti sa vezi daca iti place ceva din timp www.perucishop.ro Dar sa stii ca au si alte modele care nu sunt expuse si sunt foarte frumoase, sunt in serie mica. Oricum se merita, e intim si fata te ajuta sa iti alegi ce iti trebuie.
Sanatate multa,
Dorina C.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intradevar pe http://www.perucishop.ro este o lista destul de mare de peruci, la preturi bune.