| darrio2007 a întrebat:

Cine stie de ce se modifica limba la Facebook? Acum doua zile pe un laptop era in spaniola.Acum pe celalalt laptop era in italiana. Fara sa fac nici o modificare.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Probabil e bug de la facebook. Acum că au băgat butoane noi de aprecieri au lucrat intens și probabil le-a scăpat acest bug.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate ai apasat din greseala. Desi nu cred. In orice caz, se poate modifica cu usurinta. Tot ce se poate sa fie un simplu bug, avand in vedere ca la multi li s-a intamplat.

| alexandrualind a răspuns:

Poate e un bug.

| JetBlueJet a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat tot asa.
Cred ca din cauza videoclipurilor.(Am zis cred)
M-am uitat intr-o zi la un live cu Adelina Pestritu cand era in Italia si live'ul ei era tot in italiana :3 apoi mi s-a schimbat si mie.
Si mie mi se schimba fara sa fac vreo modificare.