| FanMovie a întrebat:

Cine stie legende sau povesti de groaza? Foarte de groaza, incat sa va sperie si pe voi, dar nu vreau site-uri sau numele povestei sau legendei, daca puteti sa mi-o scrieti. Ca vreau sa-mi sperii colegii si prietenii cu ele, dar sa nu fie cea cu Mihai si cu papusa Marry, ca o stiu, altele va rog... FUNDOIlaughinglaughing

1 răspuns:
| SelinaKyle a răspuns:

Ce zici de Bloody Mary. Sunt si video-clipuri unele mai de groaza decat altele sau poti sa-i citesti povestea de pe net.