| Iuly_4540 a întrebat:

Cine stie niste cuafuri super misto dar simplu de facut pentru scoala? Am mare ne voie si nu mai imi place coada de cal si banderola pusa in graba! Mersi pemtru orice fel de raspunsuri.

2 răspunsuri:
| dErEkk a răspuns:

Nu stiu sunt baiat si aveam parul lung vara dar a trebuit sa ma tund pentru la scoala si aveam un prieten hair stilist si mil facea in toate felurile as putea sal intreb cum le face

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti doua cozi, spic de grau, sa iti faci cozi impletite chiar. Uita-te pe internet.