| Awesome86 a întrebat:

Cine stie parola de generator yang cel raspandit pe you tube sau poate stiti voi un hack yang functional de metin2

2 răspunsuri:
| METINICA a răspuns:

Salut! frate, nu exista hach de yang este de fapt un keylogger care sta cuminte unde ai instalat sau downloadat hacku si inregistreaza toate miscarile tale parolele le descifreaza si iti fura conturi dar stai calm nu cred ca acei creatori se mai tine de asa ceva singurul hack de metin2 este fishbot fundita

| Rusu_Andrei_1989 a răspuns:

laughing vorbesti prostii este un hack care mob mori fara sai ating