| FeFy` a întrebat:

Cine stie secrete pentru jocul Barn Buddy. dau fundita [mersi ]

Răspuns Câştigător
| DeeDee28 a răspuns:

Le poti fura recolta celorlalti, le poti adauga gandaci si buruieni.sau poti inlatura gandacii si buruienile de pe recoltele altora pentru a primi punctewinking

329 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa furi si cu cateltonguetonguetonguesi cu casa pusa pe gradina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu. :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai caine nu iti furea legume sau plante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai eu stiam 3 metode ca safur cu caine dar nu mai merge nuci una prima pe vechiul server cu schinbatul orei adoua pe noul server aia cu tab dar nu mai merge si era una care am descoperito eu apasam tab si puneam derptunghiul glben pe plan care vroiam sa o fur luam manusa si apasam enter si tineam apasat pana furam dar nu dadeam ok ci intram din nou pe server la my farm dadeam si imi apareau banii inapoi dar fructele care le-am furat imi ramaneaudar era o metoda grea si daca va spun eu sunt prieten cu seful serveluluicristinel iuga pe hi5 dar mai este unul daniel vasilut eu sunt in level 70 zeci a bia astept in level 100 sa-mi iau elefant si daca va spun daca munciti ajungeti repede mai ales cu orhideile daca iti pui o gradina intreaga iti da peste un milion de bani iar voi care spuneti ca stiti ca stiti furati sa stiti ca sunteti mincinosi si nici nu inteleg de ce este fundita asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cainele vecinilor tai nu are mancare poti sa furi plantele lor si sa le vinzi pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vecinul tau are caine dar cainele nu are mancare poti sa-i furi recolta si sa o vinzi pentru ferma ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DeeDee a răspuns:
raspuns ales
Le poti fura recolta celorlalti, le poti adauga gandaci si buruieni.sau poti inlatu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum poti sa faci predite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cultivi multe plante de acelasi fel de foarte multe o ri si ai sa vezi ca o sa castigi medali si cand castigi profeu primesti credite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami adresa ta de mess si iti spun eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secretul este sa plantezi cat mai multe plante si sa iei cat mai multe stele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Santeti f r ra i e r i

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te musca cainele dai pe ferma mea si nu iti ia din bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tias fi zis dar sunt abia la nivelu 10 asa c nu stiu phrea multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eum sunt la lvl 198 stiu totul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum sa fur de la un vecin chiar daca are caine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie ce primesti la lvl 123?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa furi de la cineva cand are caine trebuie sa apesi pe manusa si pe cusca lui si dupa dai alt f4 tii apsat si va mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu ultimul. Eu sunt la lvl 90 si am incercat toate metodele de furat, insa am o intrebare. Poti trimite animale de la o ferma la alta?
de ex eu am 2 caini. unu cu credite si unu cu bani.pe cel cu credite il tin ascuns pentru ca cel cu bani sa apara. pot trimite cainele cu credite pe ferma unei prietene?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mi frumos joc de pe planeta...BRAN BADDY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti cumperi caine si ei cand icearca sa fure primesti bani dar ascunde cainele cu grajduwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pui ferma pe gradina sa nu iti fure ce ai plantat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu secrete zii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cineva are casele peste pamant, clic dreapta, apoi quallity si low... te duci pe ferma respectiva si pui inapoi pe quallity high. casele dispar, iar tu poti fura linistit. de bani nu stiu... pls spune`ti`mi si mie daca stiti ceva. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La prima floare aia dayzi iti da 500 credit. cel putin mie asa mi-a dat am level 131//tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti fura daca prietenii tai au caine dai tasta tab, apare un dreptungi galben pe friends farm dai enter si ascunzi cainele si poti sa furi :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca un vecin de pe barn buddy are casa pe gradina n-are caine si are plantele facute te duci la gradina altui vecin dai clik dreapta si iti apar niste optiuni dai pe quality apoi dai pe low si te duci la ferma celui care vrei sa furi si dai tot pe la quality dar clik high

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti fura recolta celorlalti, le poti adauga gandaci si buruieni.sau poti inlatura gandacii si buruienile de pe recoltele altora pentru a primi puncte