| FeFy` a întrebat:

Cine stie secrete pentru jocul Barn Buddy. dau fundita [mersi ]

Răspuns Câştigător
| DeeDee28 a răspuns:

Le poti fura recolta celorlalti, le poti adauga gandaci si buruieni.sau poti inlatura gandacii si buruienile de pe recoltele altora pentru a primi punctewinking

329 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai inceput jocul iti faci ce ai nevoie si dupa ce terminu iti muti casa pe recolt astfel nu ti le va mai fura nimineni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista o smecherie la barn buddy. Poti fura chiar daca ferma este pazita de un caine care are mancare in bol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un grup de prieteni cu caine, poti fura si daca are cainele manacare...pacalindu-l. Este mai dificil dar merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la lvl 117big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei...eu am vazut acolo cand vrei sa cumperi cainele ca el poate fi mituit La "In curand"Da' nu stiu care e faza ca la mine unu' tot fura si cainele are full de mancare...Eu-s la Level 80batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secrete la id kosu_craioveanuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pot fura si cei care au caine! schimbi data cu o zi inainte, ex:din 26 in 27, astfel in 27 cainele ramane fara hrana(deoarece nu il poti hrani si pe ziua de maine) si nu mai poate pazi ferma.In momentul in care schimbi data cu o zi inainte iti va arata ca toate plantele sunt facute, insa nu te lasa sa furi decat ceea ce este facut in data de 26.Pare complicat, dar nu e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt nv 100 tu ce esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci cand schimbi data calcu. dai click la cineva care are caine
si furi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io stiu toate secretele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se fura, daca acela de la care vrei sa furi are caine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id meu:lavynya_kissyo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt la niv 73 si am incercat si cu schimbatul datei ca sa pot fura ca si altii m-au furat pe mine cu toate ca aveam mancare la caine dar acum am incercat si nu mai merge; pana acum a mers trucul asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca este un site de downloadat care iti poti mari nr de bani cat vrei tu stiu cum se numeste il am da nu stiu cum se porneste adica cum iti bagi bani in barn buddy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu stiu astqa si e cel mai tare joc poti sa furi si sa pui tot ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti fura si cand au caine dar doar daca nu are mankre.as vrea sa stiiu si eu cine are cel mai mare level.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti iei oaie si din cand in cand dai click pe ea si iti pa baqni si puncte de ex. si mai sunt multe secrete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu lvl 44 si prietena deamea 110 si i se fura chiar daca are caine si chiar daca e hranit si nu stie de cine sau cum si reau sa stiu si eu cum fur at cand cainele este hranit
ca tin secretul jur pe rosu ca nu-l spun daca il spune jur promit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautama la denys_alex92 si iti zic c stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata si tactu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fefy stii ca poti fura si daca au caine? daca nu stii ia id-ul meu si te invat eu (emywapeton)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat credit ti-a dat la mereeeeeeeeeeee?:o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do

pentru. vecini >:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se aude ca ingrasa, dar cel mai mult calciu il ai in lapte. Asa ca bea lapte in continuare. Fiindca este sanatos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah auzi am eu un hack de bani smecher de dot sh de recolte sh de plante id de mes rafael_198_pas contactatiima
!