| elsa87 a întrebat:

Cine stie seriale turcesti noi la kanal d sau online/youtube ...infara de suleiman?

Răspuns Câştigător
| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Pai eu de saptamana asta am inceput sa ma uit la el, de pe la episodul 56. Nici eu nu stiu toate amanuntele, chiar am pus aici o intrebare poate mai aflu ceva. Am citit descrierea de pe internet a filmului si am inteles ideea

2 răspunsuri:
| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Fatmagul este super. Cred ca a inceput cam in aceeasi perioada cu Suleyman

| elsa87 explică (pentru rosettethedesignerofthemasterpieces):

Hmm e cam de mult. oare mai inteleg cv?

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns (pentru elsa87):

Pai eu de saptamana asta am inceput sa ma uit la el, de pe la episodul 56. Nici eu nu stiu toate amanuntele, chiar am pus aici o intrebare poate mai aflu ceva. Am citit descrierea de pe internet a filmului si am inteles ideea