| DeeaDiduu a întrebat:

Cine stie un joc asemanator lui Sweet Flirt (http://www.sweetflirt.ro/)?

6 răspunsuri:
| VanillaBie a răspuns:

Mda e joc frantuzesc si e primul joc de flirt deci nu mai sunt ca el

| DeeaDiduu explică (pentru VanillaBie):

Da, stiu dar ma gandeam ca totusi poate exista ceva asemanator

| VanillaBie a răspuns (pentru DeeaDiduu):

There,our world... aaaa... poti incerca si top secret nu stiu cat sunt de asemanatoare desi am jucat our world si e desput de tare

| Dogyyy a răspuns:

IMVU sau Star Doll

| DeeaDiduu explică (pentru Dogyyy):

M-am jucat pe amandoua si sunt total diferite de sweet flirt

| Dogyyy a răspuns (pentru DeeaDiduu):

Sweet flirt este unicat.Nu cred ca se gaseste un joc de genul.