| Kurosaki a întrebat:

Cine stie un magazin din Romania unde pot gasi haine, accesorii gen visual kei la un pret acceptabil?

Funda~!

Răspuns Câştigător
| Packer1 a răspuns:

Nu sunt sigura dar poti cauta pe net pe site-ul Gothica nu stiu sigur daca te ajuta foarte mult. Mult noroc

3 răspunsuri:
| Packer1 a răspuns:

Poti incerca pe site-ul Gothica dar nu sunt sigura cat de mult te ajuta. Mult noroc in continuare

| Kurosaki explică (pentru Packer1):

Stiu site-ul...

Dar majoritatea din lucruriile de acolo sunt pentru fete, nu prea pentru baieti laughing)

| Packer1 a răspuns (pentru Kurosaki):

Nu stiu mai multe sa te ajut, dar daca aflu ceva o sa te anunt...eu stiu de multe chestii de la fratele meu