| PaulB a întrebat:

Cine stie un program de modificat vide-uri? adica sa scriu un nume pe el, de ex as vrea sa pun un video pe youtube si sa scriu user-ul meu sa vad cine mi le fura. apropo sa se salveze si full screen, am incercat sony vegas a mers sa scriu dar nu merge sa salvez full screen.multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti modifica titlul filmuletului intai in my computer si apoi sa pui pe You tube

| dianna_2063 a răspuns:

Windows movie maker...eu pe asta in foloses il gasesti pe net sa-l downloadezi