| PaulB a întrebat:

As vrea sa stiu si eu un program de editat video.adica sa scriu un nume pe el, de exemplu vreau sa pun un video pe youtube si vreau sa scriu numele meu pe el sa vad cine mi-l fura, am incercat sony vegas mergea sa scriu numele dar nu se salva full screen, plss deci vreau sa pot scrie numele pe video si sa se salvezi full screen.Multumescwinking

6 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Poti cu windows Movie Maker sau cu ProShow Gold.happy

| DiDi a răspuns:

Poti cu Windows Movie Maker sau cu Proshow Gold.happy

| BackAgainToTPU a răspuns:

Movie maker, sony vegas(nu stiu ce ai cu el) si multe altele, care sunt cu plata. sad

| BackAgainToTPU a răspuns:

Pai... vezi la setari... cred ca ai bagat multi pixeli. oricum, la mine un video HD de 4 -5 min se salveaza in max 10 min

| PaulB explică:

Deci, cu sony vegas un video full screnn pana se salveaza in calculator dureaza cateva ore.si cu proshow gold la fel de greu (am bun pc-ul) e nou e bun, nu stiu dc se salv greu sadcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut asta