| Alex_4373 a întrebat:

Cine stie un server misto de metin cu multe arme si armuri noi, cu lv max mai mare de 99 care nu foloseste hamachi si are in shop tot ce vrei si rate mari? ( si daca se poate sa aiba si shop cu skill-uri p? )

Răspuns Câştigător
| djedy11 a răspuns:

Eu stiu http://metin2.empiremmorpg.com/ e foarte super faci foarte repede Lv si la armura de lvl 1 e +10 si are aparare 550 este foarte super cand intr iti da o arma +9 de lvl 68 si iti vine la lvl 1 e cool tare inrta si u e prin engleza

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu. e server-ul creat de minetongue

| sebitzuhsk a răspuns:

Este on empiremmorpg?