| Lexylovest a întrebat:

Cine stie un site in care sa cumpar inele duble? Vreau in lei nu in euro mersi! funda!

2 răspunsuri:
| Hainute_Bijou_1990 a răspuns:

Cele mai in voga produse ale momentului - INELELE DUBLE. Va prezentam o colectie larga de modele, culori pentru orice gust si preferinta, la preturi de producator, cu mult mai mici decat cele din magazinele obisnuite. De ce? Pentru ca noi suntem un magazin online, nu platim chirii, energie electrica, deci costul este mai mic, si valoarea de recuperat este totodata mai mica. Bucurati-va de ofertele noastre! :-) kiss