| KissByKiss a întrebat:

Cine stie unde pot sa vad oferta pentru reprezentanti avon 6/2011 cat de cat clar? daca o are cineva. multumesc mult

Răspuns Câştigător
| madycoco a răspuns:

Http://www.facebook.com/? ref=home#!/media/set/fbx/? set=a. 152722734781803. 37432.100001322325590
e in acest album la sfarsit:D daca nu poti vedea adauga ca prieten pe Brosura Avon

1 răspuns:
| bellekamms a răspuns:

Din pacate nu avem link pentru Oferta pentru Reprezentanti.Dar de ce nu te inscrii si tu? Ai o multime de beneficii sau poate esti deja Repreentant? Daca vrei detalii, da-mi add carmen_nawar pe yahoo.