| crystyna1992 a întrebat:

Cine urmareste pariul cu frica de pe sport.ro? Ati avea curajul sa participati la emisiune?(eu nu, mai ales la probele alea scarboase.yeahhhhh).

12 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Nu! Doamne e groaznic... ii chinuie pe oamenii aia, iar ei fac totul din teribilism...sa mananc penis de taurstraight face sa mananc carne crutastraight face
sa ma urc la mama naibii si sa sar de pe acolo...nu nu...lasa...big grin

| asya a răspuns:

Pentru 50.000 de euro as manca testiculele a o turma de taurilaughing
Glumesctongue...ar fi o mare provocare si as accepta fara sa ma mai gandesc!

| maryana5 a răspuns:

Cam in vreo mie de ani... voi participa si euwinking
9999 trebuie sa trec de faza:" o mananc? nu! nu pot worried! ooo haide mary fi curajoasa!"
iar 1 an m-as stradui sa-mi intind pielea zbarcita(de batranete) ca apar la televizor si macar sa ma vada stra-stra-stra nepotamiu'. macar el sa ma creada vie laughing
ok lasam gluma la o parte! oh go on
ai putea sa ma platesti cu toti banii din lume pentru asa ceva... dar eu ma lipsescwinking mai bine sarac si cu batranetile asiguratewinking!
xoxo, mary peace sign

| Swabia a răspuns:

Yeaahhh... orice din afara sa mananc testicule de taur sau orice fel de testicule...Cand am vazut cum mancau mi s`a intors stomacul pe dos, iar la sfarsit a zis o tipa "Are gust de pui!"laughinglaughing

| Ruxy a răspuns:

Ma mai uit din cand in cand, dar nu as participa... ce proba ar fi pentru mine? Mi-e frica de inaltime, mi-e scarba de chestiile pe care le mananca, nu stiu sa inot...nu as trece nici macar o probahee hee

| aragon18 a răspuns:

Eu da love struck as vrea sa particip love struck

| ---droid-kid--- a răspuns:

Bleach! nu:-&

| Madalina_4750 a răspuns:

Cu siguranta NU.

| crystyna1992 explică:

Brianna :si mie mi-a placut foarte mult ultima emisiune in care au fost toate cele trei probe scarboase, mai ales aia cu mancat omide de rosi. Mi s-a facut rau cand i-am vazut pe aia cum muscau din ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...ar fi o mare provocarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, urmaresc happy de cand se difuzeaza
imi place prezentatorul, e tare dragut tongue
oricum, ultima emisiune, cu baia in sange, a fost mortala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da