| HermioneLove a întrebat:

Cine va place mai mult Zendaya Coleman sau Bella Thorne? de ce?

Răspuns Câştigător
| LittleBlackStar a răspuns:

Ambele! imi este foarte greu sincer sa aleg dar totusi:o prefer mai mult pe Zendaya Coleman(Rocky) pentru ca mi se pare mai frumoasa se imbraca mai SIC si COOL! joaca mai bine si este mai populara! dar eu o ador normal si pe Annabella Thorne(Cece) ador Shake it up! este un serial bestial si ele danseaza exceptional de bine si ador melodiile!
http://www.youtube.com/watch?v=PPNMGYOm1aM
funda?:)

3 răspunsuri:
| xDヅ a răspuns:

Mie de Bella. Mi se pare mai simpatica, arata bine, danseaza bine si ii iubesc noanta parului.happy

| Cocolinnutza a răspuns:

Mie imi plac de amandoua! Au haine super cool(le ador!) danseaza ca niste profesioniste chiar daca nu sunt majore si nu au nu stiu ce scoala de dans...Intotdeauna zambarete si creative.Shake it up este un serial foarte amuzant si interesant! Daca nu erau ele nu stiu daca mi-ar fi placut serialul.Recunosc ca imi place mai mult de Bella dar nu stiu din ce motiv. poate pentru ca e mai amuzanta si mai draguticabig grin Fundita?:*

| Annie186 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult de Bella insa nu sred ca pot sa aleg amandoua sunt foarte talentate si foarte frumoase