| вєвιтѕα a întrebat:

Bella Thorne sau Zendaya Coleman? Care e mai frumoasa?

Răspuns Câştigător
| mileyselydemy a răspuns:

Bella Thorne desi in serialul Totul pentru dans Zenayda este mai placuta ca persoana. Parerea mea. Pwp.

23 răspunsuri:
| AlexandruAnst a răspuns:

Zendaya Coleman. Pare ceva mai matura

| Narcysa a răspuns:

Zendaya.Ea e cea mai tare!

| Yourtruelove a răspuns:

Bella Thorne cu sigurantabatting eyelashes Funda?hee hee

| JustOneGirl a răspuns:

Parerea mea:Zendaya! e mai frumoasa... dar Bella e mai simpatica si mai comunicativa...

| Camy333 a răspuns:

Bella Thorne clar pentru ca Zendaya are o gura destul de mar asta e parerea mea big grin

| aumih16 a răspuns:

Amandoua imi plac pacat ca bella thorne a ajuns ca miley cyrus selena gomez sau demi lovato o depravata dar asa este de la o varsta plus ca astea toate au cunoscut celebritatea de mici iti dai seama nici nu se gandeau ele peste ani ca vor ajunge niste bunaciuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu-mi aminti de ciorile alea urate.Au si ele abia 12-13 ani,nici n-au terminat scoala si deja pozeaza si,,joaca,, in,, seriale,, de pe fostul-frumosul care e esuat...programul Disney.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Denisa10,ia nu te mai impune cu parerea.Am eu parerea mea si gata, ok? Oricum sunt stupide...

| Addaa1998 a răspuns:

Eu o prefer pe Zendaya dar si Bella este foarte tare! le plac pe amandoua

| Addaa1998 a răspuns:

In viata reala Zendaya iar in serial Bella

| Randomkid a răspuns:

sυммleя sa stii ca Zendaya are aproape 15 ani ii implineste in noiembrie, iar Bella implineste 14 pe 8 octombrie, cine nu crede sa caute pe Wikipedia.
Si revenind la intrebare, parerea me-a e ca ambele sunt dregutze.

| inna_8632 a răspuns:

Eu cred ca zendaya e mai frumoasa :!:X

| Denisa10_9542 a răspuns:

Auzi fai Baloo nu le face tu pe Bella mea sh pe Zen daya tiganci sa stii ca ele sunt frumoase sh joaca extraordinar,danseaza superr tare sh se imbraca foarte cool, eu cred ca tu esti tiganca, care nu sti ca aprecieze pe cineva.atat am avut de spus ratato.

| Addaa1998 a răspuns (pentru Denisa10_9542):

Ai dreptate! Nu trebuie sa vorbim urat daca nu ne convine PA iar amandoua sunt ceele mai tari!

| Roby10 a răspuns:

Amandoua sunt frumoase, in unele poze Bella este mai uratica pentru ca nu iese bine dar in altele este frumusica fiindca iese bine la fel se intampla si cu Zendaya.winking

| Alex143XManson a răspuns:

Bella Thorne e cea mai frumoasa si o plac foarte mult :Xbig grin

| вєвιтѕα explică:

? aaaaa

| Voicu_Andreea_1997_5Ke0 a răspuns:

Eu zic ca bella throne pentru ca ea e si roscata dar si mai mica ca zendaya

| Xonyya a răspuns:

Stiti ce am citit pe "WIKIPEDIA" ca Bella Thorne a fost faimoasa (a aparut in reviste si in reclame televizate) inca de la varsta de 6 luni asta e imposibil. Ea este si actrita, dar si model! Ei bine daca asi alege una dintre ele ca personalitate ar fi Bella Thorne, dar daca asi alege una dintre ele ca felul de a se imbraca, ar fi Zendaya Coleman.

| metrix123 a răspuns:

Zendaya coleman

| bulloo a răspuns:

Hei Baloo nu te critic tu ai fost intrebata iar tu ai raspuns dar nu cred ca tie nu iti place de ele ci ca le invidiezi

| Emily079 a răspuns:

Parerea mea este ca Bella Thorne e mult mai simpatica ca Zendaya. Chiar si joaca mai bine in serialul,, Totul pentru dans", dar nu zic ca Zendaya e urita. Ea la fel este draguta dar Bella are ceva mai special dar nu stiu ce. E doar parerea mea.