| Angad a întrebat:

Cine vinde ceasuri cu pendul sau cu cuc?

6 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Eu nu vand...

| GoguStrigoi a răspuns:

Pentru Angad: 1.Sunt baiat 2. Tu crezi ca numele meu "Mihaivilla" e de fata nu? 3."Mihai" vine de la numele meu si "Villa" vine de la idolul meu David Villa. 4.Nu ma injura!

| Angad explică (pentru GoguStrigoi):

Ce rost a avut sa raspunzi daca nu vinzi cka; eu nu vand eu am zis cine vinde de ce ai zis eu nu vand daca nu vinzi de ce imi zici eu nu vand

| GoguStrigoi a răspuns (pentru Angad):

Intrebarea ta a fost pusa pe 9 Septembrie corect? Daca nu a raspuns nimeni decat eu inseamna ca nu vinde nimeni si nu am crezut ca o sa te superi! Eu nu am vrut sa nu fie nici un raspuns la intrebarea ta, de asta am raspuns! Daca vrei sa cumperi ceva incearca pe ''Okazii".

| Angad explică:

Du-te dracu mihaivilla dc draq ai mai raspuns daca nu vinzi se vede ca esti o taranca

| Todoriuliu a răspuns:

Eu am de vanzare ambele tipuri de ceasuri