| destroy a întrebat:

Cine vrea MD (Monede de Dragon )gratis pe metin 2 doar 9 centi /SMS pentru 15 MD trimiteti codul acesta :Game 554k5z la 1395 si veti primi 15 md gratis pe contul vostru (se poate primi doar o data pe zi )

6 răspunsuri:
| Raptor a răspuns:

Dragut, dar codul de la sms este valabil doar o data. Am incercat si scria ca nu este bun deci n'am avut noroclaughing
P.S. Imi place gestulwinking

| destroy explică:

Incearca si codul :Game 33mzx3 sau :Game k8vm3r cu astea s'ar putea sa ai noroc incearca

| destroy explică:

Mi-e mi-a mers cu codurile astea si mi-am bagat cu 1 euro 150 de md am frizura de aia tare rau sim ulte chestii incercatii si voi

| salbatyk13 a răspuns:

Chiar merge? happy. fara sa iti ia contul?

| flavi12 a răspuns:

Incercati codul Game 3xz5a8 la 1395 si primiti cate 35 monede gratis daca mai vreti codui apelati la adrs de mess stefan_flavius08@yahoo.com pm me poate aveti norotongue mai am si alte coduri

| sergiu_9298 a răspuns:

Incercati si asta mere sigurat intra 125 md Game e8zc2z La 1395winking