| Psicodelic a întrebat:

Sall:X Cred ca v-ati dori si voi monede de dragon pe metin2ro gratis.Tot ce aveti de facut este sa trimiteti SMS la 1395 la unul dintre aceste coduri: Game kkwtxm Game 82bhbw Game dz4mrz Game ufn4h8. DUpa trimiterea unuia dintre aceste coduri veti primi 50 MD.Merge sa trimiteti doar unul dintre coduri odata pe zi.Am zis sa nu ma bucur doar eu de asta si sa va arat si voua.Bafta!:*

1 răspuns:
| SPYKER a răspuns:

rolling on the floor nu va luati dupa el. :-J e noob daca trimiteti o sa ii bagati lui...dar se vede ca nu stie straight face cand da x la internet cand ii arata codu si intra iar nu mai este acelasi deci...degeaba