| BUBULINA a întrebat:

Cine vrea sa iasa cu mine afara?

Răspuns Câştigător
| matchpoint a răspuns:

As iesi cu tine afara dar ploua de dimineata. Ah si daca ma gandesc mai bine poate nici nu suntem din aceeasi localitate. Poate cu alta ocazie.

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De ce, iti este rau?

| Vizitiul a răspuns:

Ia-ti cainele ce doamne iarta-ma.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Si eu de unde sa stiu de unde anume esti ca sa ies cu tine afara?

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Tocmai ce vin de la Braila si Galati... Acum is acasa, in Onesti... Daca treci pe aici anunta. Avem aer curat de munte, civilizatie si mult bun simt fata de Bucuresti! happy

| BUBULINA explică:

@softcristi sunt din bucuresti

| YepIsSuspended a răspuns:

Eu vreau!

| night_crawler a răspuns:

Bucuresti ..perfect....vin cu taxi-ul in 5 min ajung...eu stau in braila laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai totusi sa iesim inauntru.winking