| Petrut360 a întrebat:

Cineva care a incercat pizza cu ananas, imi poate da o parere?

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Este o combinație reușită, dacă ananasul este rece.

| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte buna, daca iti place combinatia de dulce si sarat in aceeasi mancare.
De altfel este traditionala in Hawaii si mai toate tarile lumii, care gatesc pizza si o au in meniu.

| Freya1 a răspuns:

E bună, mie mi-a plăcut.
Cred ca aia a fost prima pizza pe care am mancat-o la un restaurant in copilarie.

| mastadont a răspuns:

Am gustat dar nu-mi place, mi se pare oribilă.

| isemilia a răspuns:

Mie imi place, insa gusturile difera. Poti sa iti iei, iar daca nu ti se potriveste scoti bucatile de ananas si o mananci astfel.