| Hyacinth a întrebat:

De ce e la moda sa urăști pizza cu ananas? De unde a pornit efectul de turma?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ananasul e misto cu pizza

13 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Cel mai simplu raspuns

Suna la orice pizzerie din Italia si comanda asta.
Daca nu crezi cauta pe tiktok sau Youtube pe altii care au facut asta.

E ca si cum ai spune unui taran autentic ca tuica nu e buna de prune ci de sfecla.

Conceptul italian de pizza este fara fructe.

Răspuns utilizator avertizat
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e.

| gemeni6226 a răspuns:

Din partea mea fiecare maninca ce vrea, nu -mi fac rau urind ceva sau pe cineva din nici un motiv.

| mastadont a răspuns:

Nici nu știam că a devenit o modă. Unora chiar nu le place, eu chiar am încercat dar n-am reușit să dau gata nici o felie, gustul e pur și simplu oribil. Dar, cum ziceam și alte dăți, gusturile nu se discută.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nicio moda. Ce se întâmplă e că ai tu probleme cu înțelegerea lucrurilor și nu poți să-ți dai seama că lumea o urăște pentru că e o mizerie.

| AdeLeu a răspuns:

Nu știu dacă tine neaparat de moda, dar unii nu concep cum poți pune un fruct pe pizza, simplu laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru AdeLeu):

Si rosia e considerata tot fruct, si tot se pune pe pizza, dar nimeni nu zice nimic.
Nu spun ca sunt pro sau contra daca cineva pune sau nu ananas pe pizza, pur si simplu mie mi se pare ca ananasul e dulce, iar eu nu pot sa conectez pizza cu gustul dulce.
Poate altora le place, cine sunt eu sa-i judec? Fiecare mananca ce vrea si cum vrea.

| AdeLeu a răspuns (pentru Mayhem666):

Nici eu n-am judecat pe nimeni. Bine, rosie in general e privită ca leguma, nu ca fruct. Și na, ananasul e super dulce. N am zic ca mie imi place sau displace. Am răspuns in general

| Mayhem666 a răspuns (pentru AdeLeu):

Daca e privita ca leguma, nu inseamna ca si e leguma. Oamenii considera ca si fructe doar ce e dulce si creste in copac.

| gritt a răspuns:

Nu știe țăranu ce-i șofranu.

| gritt a răspuns:

Stai să vezi cum fac când aud că fructele se pot mânca cu brânzeturi vechi.

| peanut003 a răspuns:

Pentru ca te face sa vomiti, atat e naspa e. nu e ''la moda'' sa urasti dar pur si simplu are gust oribil