| chelie91ptm a întrebat:

Cineva imi tot schimba statusul, dar nu stiu cum o face. Cum poate face asta? stie careva ce prg?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Intra aici si poti rezolva. http://artnmagic.wordpress.com/2011/12/01/rezolvare-yahoo-status-changer/ nu e un program, ci un script online, nu recomand nimanui sa divulge site-ul.

| chelie91ptm explică:

Si cum pot schimba si eu altuia?

| jojo717 a răspuns:

Si eu am patit-o.intra in messenger->preferences->ignore list->si bifezi casuta ignore anyone who is not in my Yahoo! Contacts->apoi Apply.