| cici96 a întrebat:

Se poate schimba statusul altcuiva pe mess?
cum?

6 răspunsuri:
| Luly1802 a răspuns:

Nu nu se poatehappy...da dc? Ganddeste, imposiibil! dar se poate sparge parola daca vrei detalli cauta pe youtube

| cici96 explică (pentru Luly1802):

Pai am cautat pe youtube cum se sparge parola dar nu am gasit sad

| Luly1802 a răspuns (pentru cici96):

Vrei sa-ti dau un link? Iti dau mai multe, este imposibil sa nu gasesti, sunt cu sutele dintre care poti alege

| cici96 explică (pentru Luly1802):

Da daca vreiwinking

| OanyBonnita a răspuns:

Stiu ca exista un program sau un site in care introduci id celui care vrei sa ii schimbi statusul si apoi scrii statusul dorit dar din pacate nu stiu cum se numestesad