| TheBestLife a întrebat:

Cit timp e destul sa sar coarda pe zi ca sa slabesc?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

O ora zilnic de sarit coarda pus o alimentatie sanatoasa cred ca te va ajuta mult sa slabesti

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte de toate, învață să mănânci printr-o alimentație echilibrată (trei mese principale și două gustări, sărace caloric dar care să asigure minimul de nutrienți organismului pentru buna sa funcționare), exerciții fizice zilnic pentru consumul energiei, hidratare corespunzătoare.
http://calorii.oneden.com/
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu slabesti sarind coarda!
Depinde ce greutate ai acum.
Vorbeste cu medicul si impreuna ve-ti stabili un program de alimentatie si sport.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia e sa transpiri, sari pana curg apele e pe tine, succes
e vreo trei ori pe zi sa faci asa.

| Disharmony a răspuns:

25/24, plus c-o s-o iei razna, dar merită încercat. Good luck!