| PisicaAristocrata a întrebat:

Citind intrebarile care au mai aparut astazi, mi-am amintit ca peste aproximativ doua saptamani vine Valentine's Day...Eu sunt de parere ca aceasta "sarbatoare"-care nici macar nu-i a noastra, am preluat-o de la americani-este o mare, dar mare porcarie dulceaga si foarte comerciala. Multa falsitate si mult prost gust.Asta imi inspira mie. Dar voua? Ce inseamna "Valentine's Day" pentru voi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. da nimic.

2 răspunsuri:
| MihaLoveYou a răspuns:

Pai pentru mine inseamna Sf. Valentin, nu prea stiu ce sa cred de ziua indragostitilor, totusi e ca un fel de Sf. Andrei sau Sf. Maria etc. A si la multi ani celor cu numele Valentin/Valentina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti cine a plagiat de la americani sau a adus la noi in tara. nu este numai aici laughing. ca sa stii adica sunt si in alte tari si este foarte frumoasa acesta zi chiar daca tie nu iti place ea este.winking