| AliceHamingway a întrebat:

Coduri pentru sims 2 are cineva dacka da va rog mi le dati? in special de facut bani

Răspuns Câştigător
| GreenBubbleLove a răspuns:

Stiu eu cateva:

Mai intai apesi Ctrl, Shift, C in acelasi timp si o sa-ti apara o chestie lunga sus si scrii in ea:

motherlode - iti da 50, 000$
move_objects on/off - e pentru a plasa sau suprapune obiectele si chiar oamenii cum vrei tu(Atentie! Poti sa stergi si simsii cu el!)
boolprop testingcheatsenabledtrue - asta e cel mai folositor; poti face orice cu el doar apasand Shift si cutia postala din fata casei sau pe sims sau pe ziar orice.si poti seta cariera, ii poti face fericiti, ii poti omori cum vrei tu, etc.
maxmotives - nevoile simsilor sunt pline.

Dar eu nu iti recomand sa le folosesti pentru ca jocul e mult mai amuzant atunci cand il joci corect, iar daca folosesti codurile prea mult o sa te plictisesti de el, iti spun din propria experienta.
Fundisaa?

2 răspunsuri:
| Adita_8424 a răspuns:

Motherlode

| AliceHamingway explică:

Multumesc mult aveam nevoie cand faceam casela le faceam prea scumpe si trebuia sa le modufic iar si ma plictiseam dar acum e mult mai bine multumesc mult! happy