| Sara2 a întrebat:

Cola sau pepsi? kebab sau shaorma? blonda sau roscata? roz sau mov? munte sau mare? nokia sau samsung? adelina pestritu sau bianca dragusanu? cirese sau visine? avon sau oriflame? nivea sau dove? dragoste sau bani? casa sau apartament? soare sau luna? ploaie sau ninsoare?

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Cola, kebab, blonda, roz, mare, Samsung, bianca dragusanu, cirese, avon, dove, bani, casa, soare, ninsoare laughing
Nah, completez si eu "oracole" big grinlaughing

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cola
shaorma
roscata
roz
mare
Samsung
bianca dragusanu
visine
avon
dove
dragoste
casa
soare
ninsoare

| Ana a răspuns:

Pepsi, shaorma, roscata, roz, mare, Nokia, Bianca Dragusanu, cirese, avon, dove, dragoste, casa, luna, ninsoare

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pepsi.Shaorma, roscata, mov, mare, Nokia, adelina pestritu, cirese, avon, nivea, bani, apartament, soare, ninsoare

| amanda33 a răspuns:

Pepsi
shaworma
bruneta dar in cazul asta roscata
mov
ambele
Samsung
nici una
cirese
avon
dove
dragoste
ambele
soare
ninsoare

| AdamBlack a răspuns:

Cola;
kebab;
bruneta oh go on
mov;
mare;
Nokia;
Nici una!;
cirese;
avon;
dove;
dragoste;
apartament;
soare;
ninsoare.

| HilDegard a răspuns:

Pepsi, shaorma, blonda, mov, mare, Nokia, bianca dragusanu, visine, avon, nivea, dragoste, apartament, soare, ninsoare.